Etusivu

Ajankohtaista

Kokoontumiset

Jäsenet

 

Niesmann+Bischoff

Caravan Larvanto

 

 

 

Jäsenet:  

Auton malleja klikkaamalla alkaa löytyä myös kuvia kyseisistä autoista.                                                                                               

Nimi sähköposti puhelin kotipaikkakunta auton malli rek.numero
Ismo Kotilainen ismo.kotilainen@suomi24.fi 044-0210665 Padasjoki    
Raimo Laine laineet@gmail.com 044-0503665 Heinola Fiat-Arto 69EL -06 XNK-564
Raimo Enqvist raimo.enqvist@gmail.com 045-1854700 Lahti Fiat-Flair 6700i -01 NGB-982
Reino Rautarinta tyovalin@saunalahti.fi 0500-860078 Laitila Fiat-Arto 69PL -07  
Markku Saari markkua.saari@gmail.com 040-5687810 Turku Fiat-Flair 7000i -05  
Kari Joki kari.joki@finlandiagroup.fi 0445-512170 Forssa Iveco-Flair 7100iC -08  
Juha Vainio juha.vainio@takk.fi 044-7906 239   Mb-Clou Liner 775 AS -06 HOG-2
Heikki Villanen anneli.villanen@hotmail.com 050-4354944 Vantaa Fiat-Flair 6100A -01 MYK-627
Antamo Grönlund antamo@glund.eu 0400-222121 Naantali Iveco-Flair 7100C -06  
Urpo Manninen anne.korvenmaki@farmimalli.fi 040-5745957 Kuopio Fiat-Arto 64G -05  
Leo Javanainen leo.javanainen@hotmail.com 044-9768982 Lappeenranta Fiat-Flair 6700 -06  
Ari Solopuro ari.solopuro@tampere.fi 040-5240210 Tampere Fiat-Flair 6,3S -96  
Kyösti Kontio kyosti.kontio@mail.suomi.net   Oulu Fiat-Arto -06  
Matti Huhtala huhtalametalli@gmail.com 0400-909121   Mb-Clou-Liner 2 -95  
Pauli Pitkänen pauli@euroopancamping.info 045-1258582   Fiat-Flair 6700TA -99  
Kalevi Pummila kalevi.pummila@suomi24.fi 0400-344662 Keuruu Fiat-Arto 69PL -09  
Reino Julkunen rvj444@webinfo.fi 0400-404236   Fiat-Flair  
Ari Toivari ari.toivari@toivariky.inet.fi 040-5032245   Iveco-Flair 7100i -01  
Mika Kalliokoski mika.kalliokoski@kolumbus.fi 0400-663496   Iveco-Flair 7100i -07  
Raimo Jokelainen leena.jokelainen@elisanet.fi 050-3228814   Fiat-Arto 69L -09  
Seppo Koskinen seppo.koskinen@grafiexpo.fi 0500-768140 Liedakkala, Keminmaa Fiat-Arto 74L -10 KLX-495
Esa Rihti rakennuspalvelu.rihti@kolumbus.fi 0400-756560 Nurmijärvi Fiat-Arto 69 -03  
Vesa Hjulberg vesa.hjulberg@rakennusliikehjulberg.fi 0400-691831 Oulu Fiat-Flair 8001 -02 JFE-520
Marko Nuottajärvi up04806@gmail.com 0500-861020 Seinäjoki Mb-Flair 6700iL-03  
Kyösti Oinonen kyosti.oinonen@nordicsugar.com 040-7485150   Man-Clou 900 -88  
Lasse Vilkevuori lasse.vilkevuori@ovt.fi 0400-780500 Kristiinankaupunki Fiat-Arto 69G -08 SEZ-152
Pekka Rantala ap.rantala@gmail.com 040-7007801   Mb-Clou-Liner 700B -91  
Rurik Löfman poppefafa@suomi24.fi 0400-331402 Perälä / Almayate, Esp. Fiat-Flair 6700iTA -03 JFE-442
Martti Auer marttiau@mbnet.fi 050-4102213 Lemu Fiat-Arto 64GL-10 XUS-756
Jari Hokkanen jarie.hokkanen@gmail.com 0400-926859   Fiat-Arto 69G -01  
Tapani Wahlroos mese.roos@suomi24.fi 040-5225208 Pöytyä Iveco-Flair 710iCW -12  
Veikko Järvensivu sirkkaliisa.elk@gmail.com 044-2965690 Pori Fiat-Flair 6700i -96 YGZ-690
Kai Aaltonen autokaitsu@gmail.com 0400-418781 Uusikaupunki Iveco-Flair 8000i  -06  
Jyrki Einiö jyrki.einio@kalamesta.fi 0500-424707 Helsinki Iveco-Flair 8000 -03  
Arto Silvennoinen sesilvenn@hotmail.com 0500-524115 Savonlinna Mb-Clou Liner -92  
Taisto Lindblad  taisto@raa.to 044-5496383 Espoo Fiat-Arto 59s -00  
Sakari Syvälahti sakke.syvalahti@gmail.com 0400-557771 Pieksamäki Fiat-Arto 79LE -11  
Jarmo Piepponen jarmo.piepponen@keulapuu.fi 0400-539 070 Savonranta Fiat-Flair 7100 iTA -96  
Harri Luukkonen harri.luukkonen@gmail.com 044-298 2290   Iveco-Flair 7100 iW -10 RTG-159
Jukka Kettuaho jukket39@gmail.com +351966387038 Portugal Iveco-Flair 7100 i -03  
Ilmari Selänne ilmari.selanne@kolumbus.fi   Siuntio Fiat-Arto 59S -99 ZII-534
Risto Nuutinen risto.nuutinen@nettilinja.fi 0400-993649 Savonlinna Fiat-Flair 6.3 S -98  
Juha Riikonen juha.riikonen@kkrsteel.fi 050-5558240 Joensuu Fiat-Arto 69 PL GJZ-877
Petri Hiltunen petrith@gmail.com     Iveco-Flair 8000 -03  
Mika Laurila mika.laurila@kymp.net 050-5220828 Kotka Fiat-Arto 69G -04  
Heikki Ikonen heikki.ikonen@outlook.com 0400-641552 Sirkka Mb-Flair 6700 I  
Sakari Möller sakke1968@gmail.com 0400-800807 Viljakkala Iveco-Flair 7100 I -03 EXI-338
Mika Tuominen mika.tuominen@veho.fi   Vantaa Fiat-Arto  
Pentti Kallela pentti.kallela@hyvicon.fi     Clouliner 1100 -89 FGZ-819
Jukka Leväniemi jukka.levaniemi@gmail.com 044-0533609 Rauma Fiat-Arto -08  
Erkki Hyvärinen erkki.hyvarinen@hotmail.com 040-7783300   Fiat-Flair  
Seppo Läärä sarita@silverplus.fi   Parainen Fiat-Arto 64G -10 XUS-746
Hannu Sauro saurot@suomi24.fi 0400-331464 Kangasala Fiat-Clou 570  
   
Kannatusjäsenet (kulkupelinä joku muu kun Niesmann, mutta osallistuvat aktiivisesti tapahtumiin)
Jari Hautamäki hautaja@gmail.com 040-8386943 Lempäälä Fiat-Dethleffs Esprit A 7870  
Jarmo Vaahto     Seinäjoki Fiat-Burstner  
Jarno Alenius     Tampere    
Jouko Storck     Keuruu Fiat-Carthago  
Harri Volanen     Lahti    
Risto Sihvola     Kouvola Man-Carthago Mega Liner  
Raimo Myllymäki       Man-Morelo Palace  
Ari Luostarinen ariluostarinen@luukku.com   Hämeenkyrö Toyota - Hobby  
Juha Pöllänen     Kangasala Vw Tiguan - Solifer  
Pekka Laakkonen pekka.laakkonen@oikeus.fi 0400-784407 Kuopio Bmw - Kabe  
Hannu Kankkunen kankkunenhannu@gmail.com     Morelo  
Timo Suomi  suomi.timo@kolumbus.fi 040-5004546 Vantaa Morelo  
Jarkko Kivelä jarkko.kivela@conexx.fi 0400-861156   Concorde Liner